Strona główna / O nas
Down
O nas

KOMARKO tworzy
warunki do produkcji kontraktowej dla Twoich pomysłów.

Główną działalnością KOMARKO
jest produkcja kontraktowa suplementów diety.

Historia

Komarko to zakład produkcyjny z całkowicie polskim kapitałem powstały w 1998 roku, wcześniej działający pod nazwą Chemman.

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które od kilkudziesięciu lat tworzy najwyższej jakości, innowacyjne suplementy diety oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. 

W 2010 roku działalność firmy została rozszerzona do rangi producenta kompleksowego, wytwarzającego suplementy diety w całości zgodnie ze standardami GMP.

Dynamiczny rozwój firmy oraz duże nakłady inwestycyjne spowodowały, że od 2018 r. Komarko działa już zgodnie z Certyfikowanym Systemem Zapewnienia Jakości ISO 22000:2018, zatwierdzonym i odnawianym przez stosowne organy – aktualnie SGS.

Obecnie liczne audyty przeprowadzane przez w pełni zadowolonych klientów świadczą o najwyższych standardach jakości oferowanych przez Komarko. Śledzimy także najnowsze doniesienie piśmiennictwa naukowego oraz trendy w naukach o żywieniu, co w połączeniu z naszym know-how dostarczanym przez Dział Badawczo – Rozwojowy pozwala tworzyć innowacyjne suplementy diety o spersonalizowanych składach, dedykowanych dla poszczególnych grup odbiorców.

Misja

Misja

Wspieramy ludzkie zdrowie oraz
troszczymy się o środowisko naturalne.

MISJA KOMARKO polega na wspieraniu ludzkiego zdrowia poprzez kontraktowe wytwarzanie suplementów diety lub żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, zgodnie ze standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym i w oparciu o najnowsze rekomendacje naukowe oraz z maksymalną troską o środowisko naturalne.

Cele

Optymalne miejsce
do produkcji kontraktowej

Nadrzędnym CELEM działalności KOMARKO jest wbudowywanie jakości w wytwarzany produkt (Quality by Design - QbD) oraz zagwarantowanie i ciągłe doskonalenie jakości produktu poprzez detaliczne projektowanie procesów technologicznych – odbywa się to poprzez wdrożenie innowacyjnej Technologii Analizy Procesu (Process Analytical Technology - PAT), która opiera się na dogłębnym zrozumieniu procesów wytwarzania oraz ich kontrolowania na poziomie molekularnym.

Sprawdź naszą platformę
do projektowania
suplementów diety

konfigurator produktów
Cele
Open