Strona główna / Aktualności
24.10.2023

Walka z otyłością

powrót do listy

Otyłość jest chorobą cywilizacyjną, charakteryzującą się nadmiernym gromadzeniem tkanki tłuszczowej w organizmie. Brak aktywności fizycznej, uwarunkowania genetyczne, stres czy brak snu, przyczyniają się do powstawania problemu otyłości. Zmiana stylu życia, czyli odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna, jest zazwyczaj pierwszym krokiem w  redukcji wagi. ???????????

Suplementy diety, które są żywnością, mogą być stosowane jako dodatek do aktywności fizycznej w celu wspomagania procesu odchudzania. Niektóre suplementy diety mogą zawierać składniki zwiększające tempo metabolizmu, zmniejszające apetyt lub poprawiające spalanie tłuszczu. ? 

? Samo stosowanie suplementów nie zastąpi jednak zdrowej diety i regularnej aktywności fizycznej. Wiele działań podejmowanych w celu redukcji wagi ciała powinno być skonsultowanych z lekarzem, farmaceutą lub dietetykiem, którzy są odpowiednio wykwalifikowani do zapewnienia właściwej opieki.

Jeśli masz problemy z otyłością, zawsze zaleca się skonsultowanie tego z profesjonalistą, przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety.. ?‍♂️?‍♀️?

?️24 października obchodzony jest Dzień Walki z Otyłością, a Komarko wspiera tę inicjatywę. 

Sprawdź naszą ofertę na produkcję kontraktową suplementów diety. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu: https://komarko.pl/public/ 

komarko@komarko.pl

 

Open