Strona główna / Aktualności
30.11.2023

Mikropeletki

powrót do listy

W naszych działaniach kierujemy się maksymalną innowacyjnością, która pozwala realizować założenia naszej misji,
a naszym zadowolonym klientom, efektywnie wspierać ich zdrowie. Odbywa się to dzięki ogromnej wiedzy naukowej
i technicznej naszych pracowników oraz współpracy z licznymi ośrodkami akademickimi. Na każdym etapie prac, zawsze myślimy o klientach tak, aby otrzymali oni produkt w najwyższej jakości, jak najbardziej zgodnej z aktualnym stanem wiedzy. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty maksymalnie wspierały ludzkie zdrowie. Przy projektowaniu
suplementów diety, wiele uwagi poświęca się obecnie kapsułkom. Według wielu badań, to właśnie ta formulacja, jest najłatwiejszą formą do połknięcia. Duże znaczenie ma też wypełnienie kapsułki, a liczne badania pokazują, że najwięcej korzyści przynosi podawanie substancji aktywnej w postaci #mikropeletek - często o kontrolowanym uwalnianiu. #Mikropeletki to po prostu kulki o średnicy ok. 1 mm umieszczone w łatwej do połknięcia #kapsułce. Dzięki takiej postaci produktu, substancja aktywna uwalnia się powoli, przez co możliwe jest zmniejszenie #częstotliwości #dawkowania. Stanowi to znacznie większy komfort w przyjmowaniu takiej formulacji niż tradycyjne postacie #suplementów.

Jeżeli masz pomysł na swój produkt w postaci #mikropeletek w kapsułkach to jesteśmy dla Ciebie idealnym partnerem do #produkcji #kontraktowej.

 

Open