komarko@komarko.pl +48 22 722 42 56 EN
15.06.2022

Po wizycie w Genewie – VitaFoods Europe

Tematyka była poświęcona przede wszystkim suplementom diety, żywności specjalnego przeznaczenia, kanałów pozyskiwania najwyższej jakości surowców, jak również opracowywania i wprowadzania na rynek nowych technologii w zakresie wytwarzania produktów zgodnie z zasadami GMP. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji imprezy, wzięła udział rekordowa liczba polskich firm! Na piętrze w Polskim pawilonie swoje produkty i usługi zaprezentowały firmy: #GLOBAL PHARMA CM S.A., #LEK-AM , #Celther Polska Sp. z o.o. , #Activlab Sp. z o.o. , #Laboratoria Natury #LEENVIT GROUP SP. Z O. O., #Grupa Otmuchów, EmergoPharm Sp. z o.o. Sp. k. i wiele innych! 

Udział w targach Vitafoods Europe był dla nas wielką przyjemnością. Dziękujemy organizatorom za pomoc przy organizacji oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałe i merytoryczne spotkania. Cieszy nas, że mogliśmy przedstawić naszą działalność szerokiemu gronu międzynarodowych odbiorców oraz, że #Polska rośnie w siłę - w kraju i globalnie.
 
Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!
 
#Vitafoods #VitafoodsEurope2022 #TradeFairs #Nutraceuticals #DietarySupplements #ContractManufacturing #Pharma #PharmaceuticalIndustry #BusinessDevelopment
#produkcja #automatyzacja #pakowanie #rozlewarka #mieszalnikhomogenizujacy #homogenizator #kartoniarka #światprzemysłufarmaceutycznego #suplementy #naturalnesuplementy #producentsuplementów #suplementydiety