komarko@komarko.pl +48 22 722 42 56 EN
10.05.2022

Jedziemy do Genewy

Już 10.05 weźmiemy udział w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży – Vitafoods Europe w Genewie! 

 W wydarzeniu bierze udział ponad 24 000 ekspertów branżowych z ponad 110 krajów, coroczne targi stanowią idealną platformę do nawiązywania kontaktów, uczenia się i budowania długoterminowej współpracy w branży suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia, pozyskiwania farmaceutycznej jakości składników i surowców, jak również opracowywania nowych technologii w zakresie rozwoju produktów.

 Jesteśmy zaszczyceni, że @Komarko będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Będziemy mieli okazję zaprezentować naszą innowacyjną ofertę, a także poznać bliżej innych ekspertów technologicznych oraz autorytety naukowe.

 Miło nam ogłosić, że w tegorocznej edycji imprezy weźmie udział rekordowa liczba polskich firm! W ramach organizowanego przez nas stoiska zaprezentujemy różnorodność naszych usług w zakresie produkcji kontraktowej suplementów diety. Relacja z wydarzenia już wkrótce!

#Vitafoods #VitafoodsEurope2022 #TradeFairs #Nutraceuticals #DietarySupplements #ContractManufacturing #Komarko #PharmaceuticalIndustry #BusinessDevelopment